תביעות דיבה

לא בכדי נאמר במקורות כך: "הלשון, לא זו בלבד שיש בכוחה להמית אלא שפגיעתה קשה מפגיעת החרב. בעוד שהחרב אינה הורגת אלא את העומד בקרבתה, הרי הלשון מסוגלת לקטול גם את מי שמצוי הרחק ממנה."

 

למשרדנו שנים רבות של ניסיון בתחום תוך טיפול בעשרות לקוחות ובהם לקוחות מתחום הספורט והתקשורת לרבות לוני הרציקוביץ ,יו"ר ובעלים של מכבי ת"א, מר מאיר שמיר, יצחק פרי -יו"ר מכבי ראשל"צ, קבוצת הכדורסל "אנדה" רמת השרון, אורי פורת ז"ל שכיהן כמנכ"ל רשות השידור, מיכאל קרפין ועוד רבים. בנוסף טיפל משרדנו בלקוחות רבים מהשלטון המקומי ובהם  יעל גרמן- ראש עיריית הרצליה, יהודה בן חמו- ראש עיריית כפר סבא, רינה פז- סגנית ומ"מ ראש עיריית כפר סבא, אייל יוניאן- מנכ"ל עיריית כפר סבא ועוד.

 

משרדנו אחראי על כמה מפסקי הדין החשובים ביותר שניתנו בתחום תביעות הדיבה כשבראשם עומד פסה"ד שניתן בתיק בו ייצג משרדנו את שחקן הכדורסל, שמעון אמסלם כנגד עיתון "העיר" (זכייה בסכום של 150,000 ₪). פסק דין מרכזי נוסף בו לקח חלק משרדנו הינו תביעת הדיבה בה ייצג משרדנו את לוני הרציקוביץ ,יו"ר ובעלים של מכבי ת"א כנגד עיתון "העיר". באותו מקרה חייב בית המשפט המחוזי את עיתון "העיר" בתשלום 570,000 ₪. פסה"ד של בית המשפט המחוזי בוטל מאוחר יותר על ידי בית המשפט העליון באחד מפסקי הדין השנויים במחלוקת בתחום תביעות הדיבה.

תביעות יצוגיות

דיני חברות

ירושה ועזבון

דיני מקרקעין

חדלות ופרעון

משפט אזרחי

דיני חברות

ירושה ועזבון

דיני מקרקעין

חדלות ופרעון

משפט אזרחי

כתובת: מנחם בגין 23, מגדל לוינשטיין, קומה 13, ת"א

טל': 03-5669002 | פקס: 03-5669001 | דוא"ל: office@eitan-erez-law.com 

 

© כל הזכויות שמורות לאיתן ש. ארז ושות' - משרד עורכי דין 2021 

 

תקנון ומדיניות פרטיות 

עיצוב גרפי  ובניית אתרים - סטודיו דידה דיזיין