איתן ש. ארז ושות'

 

משרדנו הוקם בשנת 1987 על ידי עו"ד איתן ארז ומאז מקפיד המשרד לפעול כמשרד בוטיק איכותי המטפל בתיקים גדולים ומורכבים בצורה יסודית ומקצועית ביותר. אנו משתדלים לטפל בפחות תיקים ולהקדיש תשומת לב מירבית לכל לקוח ולכל תיק והכל לאור המורשת 'היקית' של שר המשפטים הראשון פנחס רוזן (פליקס רוזנבליט) ז''ל, שהיה דוד של אמו ז"ל של עו"ד איתן ארז.

 

משרדנו נחשב מהמובילים בארץ בתחום חדלות הפירעון ובתחום ליטיגציה אזרחית. משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם עורכי דין בחו"ל לצורך נקיטת הליכים משפטים בינלאומיים וזאת בזכות רשת רחבה של קשרים עם משפטנים באירופה ובארה"ב בין היתר בזכות כהונתו של עו"ד איתן ארז כיושב ראש פורום נגד הונאה של ארגון INSOL באירופה.

אנו שואפים למצוינות בכל תחום בו אנו עוסקים. רוח המשרד  הינה לשאוף להשיג ללקוח את התוצאה הטובה ביותר במהירות תוך הקפדה על שלטון החוק ועשיית צדק.

 

משרדנו דינמי, קשוב לרחשי הלקוח ומשלב ניסיון מקצועי רב עם מרץ נעורים, זכייה במאות פסקי דין עבור הלקוחות בצד פעילות ציבורית ענפה למען הקהילה.אנו מציגים בגאווה מסורת ארוכת שנים של הישגים משפטיים מרשימים, עשרות תקדימים שיצרנו בבית המשפט העליון הנלמדים בפקולטות למשפטים וכן משרדנו נמצא בראש הדירוג של מדריכים משפטים מקצועיים לרבות BDI.

 

 

כתובת: מנחם בגין 23, מגדל לוינשטיין, קומה 13, ת"א

טל': 03-5669002 | פקס: 03-5669001 | דוא"ל: office@eitan-erez-law.com 

 

© כל הזכויות שמורות לאיתן ש. ארז ושות' - משרד עורכי דין 2021 

 

תקנון ומדיניות פרטיות 

עיצוב גרפי  ובניית אתרים - סטודיו דידה דיזיין